Kwiaty do fryzury

Nigdy nie uważałam, że powinna to być usługa obowiązkowa. Ja należę do osób, które potrafią tworzyć pod wpływem chwili, tylko Ty musisz zadać sobie pytanie, czy działanie spontaniczne jest w Twoim stylu? Czy zdecydujesz się na fryzurę bez możliwości poprawek? W mojej karierze zawodowej zdarzyło mi się wykonać kilka fryzur finalnych bez wcześniejszej próby, ale były to klientki spokojnie podchodzące do tematu, wiedzące czego chcą oraz zadowolone z siebie. Obawiam się, że niektóre charaktery, aby spać spokojnie, muszą zbadać wszystko namacalnie.

Jak wiecie z mojej oferty, wykonuję pakiety próbne.


Co daje pakiet próbny?

  • Pozwala mi wychwycić błędy w twojej pielęgnacji domowej oraz problemy ze skórą głowy, których ty możesz jeszcze nie widzieć. Odpowiednia pielęgnacja wiąże się z lepszymi efektami docelowej fryzury. Przykład. Jeśli używasz zbyt ciężkiego szamponu, który obciąża skórę głowy, a na długość tylko odżywkę która słabo nawilża końce, będziesz miała problemy z objętością, a końce będą przesuszone, co może być trudnością w wygładzeniu koka.
  • Pozwala mi ocenić czy twój dotychczasowy kolor jest odpowiedni dla ciebie oraz ewentualnie umówić cię na wizytę przed ślubem i zmienić go na lepszy, abyś mogła czuć się wyjątkowo tego dnia, nie tylko przez sama stylizację włosów.
  • Jeśli masz oporne włosy na skręt, a marzą ci się loki, warto przyjść na pakiet SILVER z opcją jednej trwałej fryzury, aby wykorzystując moją metodę kręcenia włosów na ciężkie warunki, sprawdzić, czy taka fryzura w twoim przypadku, ma rację bytu.
  • Nie masz pomysłu na swoją fryzurę? Warto skorzystać z wersji GOLD ( trzy próby podczas jednej wizyty. Na pewno znajdziesz coś dla siebie. Warto zobaczyć się w kilku odsłonach, aby obiektywnie stanąć przed lusterkiem i móc stwierdzić, czy dobrze się w czymś czuję. Czy czuję się atrakcyjnie?
  • Jeśli masz problem z gęstością włosów lub są niewystarczająco długie do osiągnięcia danego efektu, doradzam jakiego rodzaju doczepy należy kupić, abyś nie popełniła błędu i pochopnie nie kupiła, czegoś co będzie nieodpowiednie.
  • Pakiet próbny weryfikuje marzenia. Często wzdychasz do jakiejś stylizacji, a potem wybierasz zupełnie inna fryzurę z pakietu GOLD, bo nie wiedziałaś, że możesz poczuć się w czymś tak dobrze.
  • Zanim kupisz ozdobę, która ci się podoba, przyjdź na pakiet próbny i wybierz fryzurę dla siebie. Nie każda ozdoba pasuje do danego upięcia. U mnie masz możliwość zobaczyć się w marce @adreamtwig i zweryfikować wszystko z rzeczywistością.
  • Spotkanie próbne potrafi wiele wyjaśnić, możemy omówić szczegóły przygotowań oraz dobrać czas i kolejność makijażu.

Sama zdecyduj, czy chcesz do mnie przyjść, ale myślę, że warto.