Wlosy Start My Hair

Dla przedłuzania oraz zagęszczania włosów zdecydowanie polecam metodę clip-in. Jest to przedłużanie nie na stałe, za pomocą naturalnych włosów umieszczonych na taśmach i przypinanych na spinkach. Metoda ta gwarantuje łatwość w zakładaniu nawet na co dzień oraz komfort w noszeniu i myciu. W każdej chwili można je samemu zdjąć oraz ponownie założyć.

Ważnym aspektem jest sprawdzona marka, która ma w sprzedaży włosy wysokiej jakości, które nie palą się podczas kręcenia. W wielu przypadkach odsyłam klientki do rekomendowanego sklepu stacjonarnego Star My Hair, aby dobrać kolor osobiście do swoich włosów. Zakup w Internecie może być nietrafiony ze względu na trudność w dopasowaniu odcienia.

Wlosy Start My Hair

Włosy dobieramy do najjaśniejszej końcówki włosów i co najmniej 2-3 tygodnie po wykonaniu koloryzacji. Odcień może być nieco jaśniejszy i cieplejszy od naszych włosów. Przed pierwszym użyciem należy je najpierw umyć według dołączonej do opakowania instrukcji.

Opisze dwa najczęściej polecane przeze mnie zestawy (kolor dobierany do każdego indywidualnie):

40-45cm SUPERSTAR SET (8 taśm) - zestaw dla średniej długości włosów, które potrzebują zagęszczenia, delikatnego przedłużenia, aby osiągnąć efekt bardziej okazałej fryzury ślubnej.

50-55cm SUPERSTAR SET (8 taśm) - zestaw dla osób z długimi włosami, którym brakuje objętości. Polecany do wykonania warkocza, koka, kaskady, loków na bok, rozpuszczonych loków, fal.