Pakiety Próbne

Jeśli chodzi o dziedzinę „czesania” chcąc uszyć fryzurę na miarę każdej z Was, stworzyłam dwa pakiety próbne SILVER & GOLD. Możesz wybrać wersję SILVER z jednym trwałym upięciem, jak w dzień ślubu, bo zależy Ci na sprawdzeniu czy fryzura wytrzyma dzień i noc. Lub, możesz wybrać dwa nietrwałę lekkie upięcia, przepięcią lub koki, które wykonuję podczas jednej wizyty.

W wersji GOLD wykonuję trzy próby róźnych upięć. W drodze wieloletniego doświadczenia stworzyłam tę możliwość, bo wiem, że zazwyczaj nie ma takich opcji w innych salonach. Nie od dziś wiadomo, że ślub to wyjątkowy dzień w życiu kobiety i warto spełniać marzenia.

Pakiet próbny jest realizowany podczas jednej wizyty. Większość Pań decyduję się na pakiet GOLD, bo która z nas nie chciałaby spróbować kilku wersji i móc wybrać najlepszą z nich?

Na spotkaniu skupiamy się na znalezieniu idealnej fryzury dla Ciebie oraz zrobieniu dokumentacji w postaci zdjęć. Widełki cenowe za fryzury próbne to 300-350 zł. Cena za upięcie w dzień ślubu jest liczona osobno. Zapytaj o cennik.

Silver and Gold icons are made by Freepik from www.flaticon.com

SILVER

1 trwała fryzura lub 2 nietrwałe upięcia

konsultacja w dobraniu fryzury

dokumentacja zdjęciowa

GOLD

3 nietrwałe upięcia

konsultacja w dobraniu fryzury

dokumentacja zdjęciowa

GOLD
SILVER